Přeskočit na hlavní obsah

O nás

Naše masivní stoly pocházejí z Belgie a Holandska. Již 15 let spolupracujeme s významným belgicko-holandským dodavatelem a díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout velmi příznivé ceny a zárověn zaručit vysokou kvalitu zpracování každého masivního jídelního stolu. Každý stůl osobně prohlédneme a zkontrolujeme, tím máte zaručenu 100% kvalitu.

Každý stůl má mít i svou židli a proto jsme schopni, dle přání zákazníka, nabídnout i jiné kvalitní kusy nábytku z masivního dřeva, jako jsou právě židle, ale i příborníky, skříně, vitríny nebo televizní stolky.

Po telefonické dohodě Vás rádi uvítáme v našem showroomu, kde si můžete vybraný stůl do detailu prohlédnout a osahat. Pokud potřebujete odbornou radu, samozřejmě Vám velmi rádi pomůžeme. Nabízíme také firemní dopravu s odbornou montáží přímo u Vás doma. Uvedené ceny stolů jsou bez dopravy.Prodáváme kvalitní masivní jídelní stoly.

Můj příběh aneb jak to všechno začalo

Jako mladý sportovec jsem dostal zajímavou výzvu zkusit štěstí v zahraničí. Nevybaven žádnou jazykovou znalostí mě vítr zavál do Belgie, kde jsem žil v blízkosti hranic s Holandskem. Já se pomalu rozkoukával, učil správně mluvit vlámsky (chrochtat) a po domácích zápasech se snažil komunikovat s našimi sponzory, kteří podporovali náš klub. A tady mě poprvé oslovil majitel nábytkářské firmy Jos a já se svou lámanou vlámštinou s ním dal do řeči, aniž bych tušil, že se náš rozhovor rozvine v přátelství, které trvá už 25 let.
Sportovní kariéra se chýlila ke konci a došlo na rozhodnutí vrátit se zpět do Čech. Otázka zněla, čím se po tolika letech strávených v zahraničí živit. Proč tedy nevyužít kontakty, které jsem si za tu dobu vybudoval? Vznikla myšlenka spolupráce s nábytkářskou firmou od Jose.
Začal jsem do Čech vozit masivní jídelní stoly, které mě zaujaly svým kvalitním zpracováním a povrchovou strukturou, kterou jsem tady neviděl. Lišily se tím od ostatních produktů, které se tu hojně vyskytovaly nebo vyskytují ve všech jiných prodejnách.
V zahraničí jsem se naučil vstřícnosti, kterou rád použiji při komunikaci se zákazníkem. Myslím, že osobní kontakt je nejdůležitější, proto stůl dovezu osobně, pomůžu s montáží a dám na místo dle přání zákazníka. Společně probereme údržbu stolu a doporučím Vám i židle, které také máme k dispozici. Jedná se jídelní set, který vytvoří příjemnou kombinaci masivního stolu, kovu a kůže.

Richard Culek

Loading...

Nahrávání

Error

Vyhledává se...