Rozkládací systém „ butterfly“

Rozkládací systém „ butterfly“

Kvalitní a velice stabilní rozkládací systém

Zaslal Richard Culek dne

Máte naplánovanou rodinnou oslavu nebo u Vás nečekaně zazvoní návštěva a potřebujete zvětšit masivní jídelní stůl, aby se všichni pohodlně usadili a měli dostatek místa a pohodlí?

Žádný problém. Naše masivní jídelní stoly nejen dobře vypadají, ale zároveň v sobě mají zabudovaný kvalitní rozkládací systém, který je uschován pod hlavní masivní deskou jídelního stolu. Uložení rozkládacího systému je tedy velmi nenápadné. Jídelní stůl je vybaven aretací, kterou stačí 2 prsty uvolnit a celý rozkládací systém můžete vysunout z pod masivní desky jídelního stolu. Nepotřebujete k tomu mít velké svaly a sílu, protože nohy masivního stolu mají na spodní hraně zabudovanná kolečka z měkkého materiálu, které Vám usnadní celou manipulaci s rozkládacím systémem. https://www.nabytek-culek.cz/stoly/jidelni-stoly/rozkladaci-ma...

Velkou výhodou tohoto systému je fakt, že nohy se stále posouvají s rozkladem stolu, takže Vám zůstává pořád symetrický masivní jídelní stůl. Po roztažení už jenom stačí dubové desky, které jsou uschovány v systému rozložení, otevřít způsobem, jako když motýl chce vzlétnout. Proto nese rozkládací systém název BUTTERFLY.

Samozřejmostí je velká stabilita, kterou zajišťují kovové kolejnice podél hrany masivního stolu a opětovná aretace, která zaručí pohodlí u Vašeho masivního stolu v rozloženém stavu. Manipulace s naším kvalitním a velice stabilním rozkládacím systémem zabere jen několik málo sekund. Jsme přesvědčeni, že jím překvapíte také svou návštěvu.

Rozkládací systém
Způsob rozložení masivního jídelního stolu

Nábytek Culek

Vyhledává se...